Hi communicatie talent! Zin om aankomende stageperiode ervaring op te doen bij GBO Innovation makers als communicatie stagiair? We hebben namelijk gave stageplekken op onze marketing / sales design afdeling en zijn dus op zoek naar jou! Naast uiteenlopende projecten waarmee je zelfstandig of onder begeleiding aan de slag gaat, heerst hier een goede sfeer, hebben we lekkere koffie en een team waarmee altijd wel wat te beleven valt! Zin om ons te komen versterken als communicatie stagiair?
GBO Innovation makers is al meer dan 35 jaar dé specialist in productinnovatie. Vanuit onze designstudio in Helmond werkt een team van ruim 30 designers, engineers en innovators dagelijks aan het bedenken, ontwerpen, ontwikkelen én produceren van succesvolle producten voor klanten wereldwijd. We denken strategisch mee over de juiste product- en marktpositie en begeleiden het volledige traject: van eerste idee tot eindproduct. Dankzij onze innovatieve aanpak zijn we bekroond met meer dan 100 internationale designprijzen. Bij GBO werk je mee aan échte projecten in een creatieve en informele omgeving, waar innovatie, samenwerking en persoonlijke ontwikkeling centraal staan.
Jij bent nieuwsgierig, creatief en vindt het leuk om initiatief te nemen. Verder:
Als stagiair(e) krijg je de kans om enorm veel ervaring op te doen binnen een creatieve en afwisselende werkomgeving. Je krijgt een passende stagevergoeding en er is ruimte om je eigen stageopdracht te vervullen. Verder:
Tijdens je stage draai je volop mee in ons marketing- en communicatieteam. Je krijgt veel ruimte om je creativiteit te laten zien en werkt onder andere aan:
Heb je interesse? Kan ook bijna niet anders! Stuur jouw CV, portfolio en motivatie op naar Bart Konincks. Wie weet kom jij dan bij ons stage lopen als communicatie stagiair!
Bart Konincks
Business Developer
“Onze stagiaires moeten mee kunnen draaien in de Formule 1 van productontwikkeling. De snelheid is hoog, de belangen zijn groot. Met onze coaching moeten ze zelf aan het stuur willen zitten. Het zijn jonge professionals met de kennis en drive om deze vrijheid te waarderen en die ruimte ook zelfstandig in te kunnen vullen.”